Konkurs – WOLONTARIUSZ POWIATU LUBIŃSKIEGO ROKU 2024

Obchodzony corocznie w dniu 5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju i promowania wolontariatu.

Konkurs jest okazją, aby pokazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego. Wolontariuszy, którzy pomagają zarówno w pracach biurowych, jak i tych, którzy biorą udział w terapiach dzieci niepełnosprawnych, ochotników pomagających w organizacji imprez sportowych, wydarzeń okolicznościowych, odwiedzają pensjonariuszy hospicjów, szpitali i innych. Tytuł WOLONTARIUSZ POWIATU LUBIŃSKIEGO ROKU 2024 będzie dotyczył działań podejmowanych wyłącznie w roku 2024.

Zgłoszenia do tytułu WOLONTARIUSZ POWIATU LUBIŃSKIEGO ROKU 2024 przyjmowane są do dnia 12 listopada 2024 r. do godz. 15.30

Wyróżnienia zostaną przyznane podczas Świątecznej Gali Wolontariatu w dniu 12 grudnia 2024 r.

Dokumenty do pobrania:

Świąteczna Gala Wolontariatu – 2023 rok