Grupa wsparcia dla kobiet doznających przemocy w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubinie w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej zaprasza wszystkie Panie, które znalazły się w trudnej sytuacji kryzysowej, m.in. powstałej w skutej przemocy domowej na bezpłatne zajęcia w ramach psychoedukacyjnej grupy wsparcia. Spotkania odbywają się w każdą środę o godzinie 16.00 w PCPR w Lubinie, ul. Składowa 3.

Zajęcia prowadzi dr Joanna Cichla – doktor nauk społecznych, doświadczony pedagog i socjoterapeutka specjalizująca się w zagadnieniu przeciwdziałania przemocy wewnątrzrodzinnej.

Uczestnictwo w grupie wsparcia jest ważnym elementem w procesie wychodzenia z przemocowej relacji. Poznanie osób będących w podobnej sytuacji, budowanie sieci wsparcia, przerwanie milczenia i izolacji ma na celu pomóc kobietom przekierować swój potencjał na zadbanie o siebie, swoje bezpieczeństwo, zdrowie i potrzeby.

ZAPRASZAMY

Spotkania odbywają się w każdą środę od godz. 16:00 w siedzibie Ośrodka Interwencji Kryzysowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubinie.

Spotkania są bezpłatne.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję!

Na spotkania można zapisać się:

telefonicznie: 76 847 96 91, lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.30. w sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubinie, ul. Składowa 3, Lubin.